The Witcher 2: Assassin’s of Kings Enhanced Edition Torrent İndir

2011 yılında çıkarılan serinin ikinci oyunu Assassin’s of Kings’in ardından geliştirici ekip birinci oyunda olduğu gibi ikinci oyunda da çeşitli iyileştirmeler ve yenilikler yapmak istemiş ve ana oyundan bir sene sonra The Witcher 2: Assassin’s of Kings Enhanced Edition’ı oyuncular için hazırlamışlardır. Xbox 360 ve PC için geliştirilen yeni versiyon Steam ve GOG.com üzerinde satışa sunulmuştur ve aynı zamanda ana oyuna sahip olanlar için de ücretsiz olarak erişilebilir olmuştur. Ana oyuna kıyasla Enhanced Edition’da fazladan 10 GB’lık yeni içerik bulunmaktadır. The Witcher Enhanced Edition’ı torrent olarak indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Aşağıda bulunan torrent dosyası The Witcher 2: Assassin’s of Kings Enhanced Edition oyunu için hazırlanmıştır. Oyunu yüklemek için dosyayı herhangi bir torrent programı ile açıp istediğiniz dizine kurmanız yeterli olacaktır.

Oyunu bilgisayarınıza kurduktan sonra indirdiğiniz dosyalar arasından crack dosyasını seçip oyunu yüklediğiniz dizine yapıştırmanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra oyunu sıkıntısız bir şekilde oynayabilirsiniz.

Önemli! Bazı antivirüs programları torrent dosyalarını virüs olarak algılamaktadır. Sorumluluğu tamamen size aittir.

Torrent ile İNDİR

Kırık Link Bildir!

Linke tıkladıktan sonra 5 Saniye bekleyin. Sağ üstte Reklamı Geç butonuna tıklayın indirme linki açılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.