The Witcher 3: Wild Hunt Game of the Year Edition Torrent İndir

CD Porjekt RED’in geliştirip yayınladığı dünyaca ünlü role-play oyunu Witcher’ın 2015 yılında çıkan son oyunu The Witcher 3: Wild Hunt’ın Game of the Year Edition versiyonunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Geliştirmesi üç yıldan fazla, ses kayıtları ise iki yıldan fazla süren oyun PC ve yeni nesil konsollar için oynanabilir durumdadır. 2015 yılında çıkan oyun 2016 Mart ayına kadar neredeyse on milyon kopya satmıştır. The Witcher Enhanced Edition indirmek için buraya tıklayabilir veya The Witcher 2: Assassin’s of Kings Enhanced Edition indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Aşağıda bulunan torrent dosyası The Witcher 3: Wild Hunt Game of the Year Edition oyunu için hazırlanmıştır. Oyunu yüklemek için dosyayı herhangi bir torrent programı ile açıp istediğiniz dizine kurmanız yeterli olacaktır.

Oyunu bilgisayarınıza kurduktan sonra indirdiğiniz dosyalar arasından crack dosyasını seçip oyunu yüklediğiniz dizine yapıştırmanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra oyunu sıkıntısız bir şekilde oynayabilirsiniz.

Önemli! Bazı antivirüs programları torrent dosyalarını virüs olarak algılamaktadır. Sorumluluğu tamamen size aittir.

Torrent ile İNDİR

Kırık Link Bildir!

Linke tıkladıktan sonra 5 Saniye bekleyin. Sağ üstte Reklamı Geç butonuna tıklayın indirme linki açılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.